ÇAĞDAŞ ETİKET

Çağdaş Etiket 2012 yılında kurulmuş olup, kendi bünyesinde her çeşit ürüne baskılı ya da baskısız etiket imalatı yapan bir firmadır.

Yapışkanı, yüzeyi ya da genel olarak etiketin performansıyla ilgili yaşadığınız her türlü sorunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Doğru malzemenin seçimiyle ilgili sîzlere yönlendirme yapabilir, numune ve teknik spekt desteğiyle, uygun malzemenin seçilmesini sağlayabiliriz. Her türlü sektöre hizmet verebildiğimiz gibi belli başlı sektörlere yönelik geliştirdiğimiz özel çözümler de mevcuttur.

Biz Sadece Etiket Üretmiyoruz

Tasarım öncesi fikir desteği ile başlayıp, ürününüz rafa çıkana kadar bir çok detay ile ilgileniyoruz. Sadece tedarikçiniz değil, ÇÖZÜM ORTAĞINIZ oluyoruz.

 • * Kimya (Varil, bidon etiketi uygulamaları. Deterjan Etiketleri)
 • * Gıda (Gıdaya uygun yapışkanlı etiketler, baskılı termal karton raf etiketleri
 • * Kozmetik ( Kişisel Bakım ürünleri. Islak Mendil, Özel Yapışkanlı Aç-Kapa Etiketleri)
 • * İlaç ve Medikal (Şurup Etiketleri, Medikal kullanıma uyumlu Kan Torbası Etiketleri, Serum etiketleri)
 • * Ağaç ve Orman Ürünleri (Çıkartıldığında iz bırakmayan etiketler)
 • * Tekstil (Baskılı rulo karton etiketler, baskılı-baskısız yapışkanlı etiketler,
 • * Baskılı - baskısız Japon akmaz, saten etiketler)
 • * Otomotiv ve yedek parça (Özel yapışkanlı lastik etiketleri, Madeni yağ etiketleri)
 • * Elektronik, Haberleşme ve Güvenlik (Numaratörlü, değişkenli güvenlik etiketleri)
 • * Reklam (İçeriden yapışkanlı cam etiketleri, promosyon etiketleri)
 • * Lojistik etiketleri

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, en iyiyi hedefleyen bir firma olarak, sürekli gelişim anlayışı içinde yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek, sektörümüzdeki teknik ve teknolojik her türlü gereksinimi sağlayarak kurumsal kimliğimizi ortaya koyabilmektir.

Misyonumuz

Üretim ve hizmet sektörleri için; kaliteyi amaç edinmiş etiket baskı hizmetlerinde müşterilerinin memnuniyeti ile beslenip büyüyen, kendini sürekli geliştiren, son teknoloji makineleri kullanarak, etiket alanında daima tercih edilen kuruluş olmaktır.

Kalite Politikamız

Günümüz dünyasında müşteriler hızlı bir şekilde bilinçlenmekte ve kaliteye daha çok önem vermektedir. Bu anlamda tedarikçilerinden en yüksek kalitede ve hizmet standartları içerisinde ürün almayı hedeflemektedirler. Yıllar içinde oluşturduğumuz güven ve çok önemsediğimiz müşteri memnuniyeti ilkesi ile elde ettiğimiz kalitemizi sürekli kılmayı hedefliyoruz. Baskı kalitesi, uygun fiyat ve termin sürelerine uyum'da sürekli olarak sağlanan kalite imajı ve iş organizasyonu ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, imalat süreçlerimizde kullanılan makine teknolojisini geliştirmek, alanında müşterileri için tercih edilen, güvenilir bir marka olmak, hedeflere ulaşmak için kalite yönetim sistemimizin kurallarına uymak ve her zaman iyileştirmektir.

Kurumsal Taahhütlerimiz ve Değerlerimiz

 • * Müşterilerimizin öncelikleri doğrultusunda en uygun çözümlerin üretilmesi ,
 • * Müşterilerimizle ilişkilerde iyi niyet, dürüstlük ve şeffalığa dayalı çözüm ortaklığı kurulması ,
 • * Müşterilerimizin sürekli bir adım önde olmalarını sağlayacak araştırma - geliştirme ve yenilik faaliyetlerinin sürdürülmesi ,
 • * En etkin ve ekonomik çözümleri üretmek için teknik ve işletme bilgi birikimimizin müşterilerimize sunulması.

Değerlerimiz

 • * Ülkemizin ve çalışanlarımızın ferahlığını sağlamak ,
 • * İnsan odaklı yaklaşım ,
 • * Adil ve güvenilir olma ,
 • * Dürüst ve alçakgönüllü olma ,
 • * Kaliteden ödün vermeme ,
 • * Düzenli ve devamlı olarak takım çalışmasını benimseme ,
 • * Doğru çözüme herkes yetkilidir.

SEKTÖRE GÖRE ETİKET ÇÖZÜMLERİMİZ GIDA ETİKETLERİ

Yürütmelikteki kanun uyarınca gıda malzemelerinde içerik bilgileri bulunması zorunludur. Bu anlamda firmamız hem içerik basımında hem de ambalaj tasarımında sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Böylelikle ürünleriniz;ambalajlarının görsel zenginliği sayesinde daha fazla dikkat çekmektedir.

İLAÇ ETİKETLERİ

İlaç etiketlerini de üç gruba ayırabiliriz. İnsan sağlığına yönelik ilaç etiketi uygulamaları, tarım ve zirai ilaç etiketleri, veteriner ilaç etiketleri şeklinde. İlaç etiketlerindeki en önemli detay her ürün grubunun farklı içerikler barındırması ve bakanlık uyarınca eklenmesi ya da çıkarılması gereken detaylardır. Baskı öncesi ve sonrası kontrol mekanizması sayesinde hata yapma olasılığı sıfıra indirgenir.

KİMYA ETİKETLERİ

Kimya etiketlerini; varil ve bidon etiketi uygulamaları, ev kimyasalları şeklinde sınıflandırabiliriz. Varil etiketlerinde özellikle yapıştırıldığı yüzeyden kesinlikle çıkmayan,yırtılmayan kuvvetli yapışkanlı malzemeler tercih edilmektedir. Bu tarz uygulamalar için de Çağdaş Etiket olarak sağlıklı çözümler üretebilmekteyiz. Bu sektörde bir çok referansımız bulunmaktadır. Ev kimyasallarında ise yine genellikle görselliği ön plana çıkaracak ambalaj tasarımları önem kazanmaktadır.

PROMOSYON ETİKETLERİ

Reklam amacıyla kullanılan içten yapıştırmalı cam etiketleri ya da belli dönemlerde gerçekleşen bir kampanyaya yönelik indirim etiketleri konusunda da destek vermekteyiz. Bu tarz uygulamalarda genellikle şekilli kesim bıçaklar tercih edilmektedir. Yurtdışından ithal ettiğimiz özel bir bıçak ünitesi sayesinde bu talepleri uygun maliyete, kaliteli bir baskı ve kesim yapılmış halde hizmete sunabilmekteyiz.

KİŞİSEL BAKIM & KOZMETİK ETİKETLERİ

Kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinin de raflarda fark edilebilir olması için etiketlerin görselliği çok fazla önem kazanmaktadır. Grafik ve baskı bölümümüz sizlere bu konuda yeterli desteği sağlayarak en iyi sonucu almak adına yardımcı olmaktadır. Kozmetik etiketlerinde soğuk yaldız uygulamalarımız da mevcuttur.lslak mendil,makyaj temizleme ürünlerine uygun olarak da özel yapışkanlı malzemelere baskı yapmaktayız.

OTOMOTİV ETİKETLERİ

Otomotiv sektörüne yönelik yedek parça; madeni yağların üzerinde kullanılmak üzere özel yapışkanlı, esnek etiketler; lastiklerin üzerinde kullanılmak üzere kuvvetli yapışkanlı etiketler gibi uygulamalarımız mevcuttur. Bu uygulamalarda grafik bölümümüz sizlere tasarım aşamasında profesyonel destek verebilmektedir.

TEKSTİL ETİKETLERİ

Tekstil sektöründe artık yoğunluklu olarak firmalar hem markayı hem de fiyatı ön plana çıkaran rulo karton etiketler tercih etmektedirler. Böylelikle karton etiketin üzerine doğrudan baskıyı yaparak hem zamandan kazanılmaktadır, hem de maliyetten.ÇAĞDAŞ Etiket olarak istenilen gramajlarda,barkod baskısına uygun çözümlerimiz bulunmaktadır. Dayanıklılığı arttırmak adına rulo karton etiketlere selefon uygulamalarımız da mevcuttur.

BEYAZ EŞYA ETİKETLERİ

Dayanıklı tüketim mallarının üzerine yapıştırılan, enerji sınıflarını ve ürünlerin özelliklerini içeren etiket uygulamaları için de özel çözümlerimiz bulunmaktadır. Bu tarz uygulamalarda yoğunluklu olarak yapıştırıldığı yerden çıkarken iz bırakmayan özellikte yapışkanlar tercih edilmektedir. ÇAĞDAŞ etiket olarak bu ihtiyacınıza yönelik çözümler üretebilmekteyiz.